MMZ0603S102HTD25
DigiKeys produktnummer
445-MMZ0603S102HTD25TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MMZ0603S102HTD25CT-ND - Remsbit (CT)
445-MMZ0603S102HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMZ0603S102HTD25
Beskrivning
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Detaljerad beskrivning
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0201 (metrisk 0603) 200mA 1,25Ohm
Kategori
Strömklassning (max)
200mA
DC-resistans (DCR) (max)
1,25Ohm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
1
Höjd (max)
0,013" (0,33mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)