FK11C0G2A223JN020 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
TDK
I lager: 767
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 661
0.022 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FK11C0G2A223JN020
DigiKeys produktnummer
445-8243-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK11C0G2A223JN020
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V C0G RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK11C0G2A223JN020 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,157" (5,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)