FA26X7S2A335KRU06 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
3.3 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S Radial
FA26X7S2A335KRU06
DigiKeys produktnummer
FA26X7S2A335KRU06-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA26X7S2A335KRU06
Beskrivning
CAP CER 3.3UF 100V X7S RADIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA26X7S2A335KRU06 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,138" (5,50 x 3,50mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)