DEA252450BT-7022B1
DigiKeys produktnummer
445-3256-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-3256-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DEA252450BT-7022B1
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 2,7dB 1008 (metrisk 2520), 6 PC-öron
EDA-/CAD-modeller
DEA252450BT-7022B1 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
TDK
Rippel
0,2 dB
Serie
Införingsförlust
2,7dB
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520), 6 PC-öron
Frekvens
2,45GHz center
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Bandbredd
100MHz
Höjd (max)
0,039" (1,00mm)