DEA202450BT-7077A1
DigiKeys produktnummer
445-3383-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-3383-1-ND - Remsbit (CT)
445-3383-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DEA202450BT-7077A1
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 2,9dB 0805 (metrisk 2012), 8 PC-öron
EDA-/CAD-modeller
DEA202450BT-7077A1 Modeller
Införingsförlust
2,9dB
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 8 PC-öron
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Frekvens
2,45GHz center
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)
Bandbredd
100MHz