DEA202450BT-1195A1 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DEA202450BT-1195A1 |
Beskrivning | RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 2,3dB 0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DEA202450BT-1195A1 Modeller |
Kategori | Filtertyp Bandpassfilter |
Tillverkare TDK | Införingsförlust 2,3dB |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Föråldrad | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Frekvens 2,45GHz center | Höjd (max) 0,039" (1,00mm) |
Bandbredd 100MHz |