DEA162450BT-1295A1
DigiKeys produktnummer
445-175610-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-175610-1-ND - Remsbit (CT)
445-175610-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DEA162450BT-1295A1
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 1,8dB 0603 (metrisk 1608), 3 PC-öron
EDA-/CAD-modeller
DEA162450BT-1295A1 Modeller
Införingsförlust
1,8dB
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608), 3 PC-öron
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Frekvens
2,45GHz center
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Bandbredd
100MHz