DEA162450BT-1260B2
DigiKeys produktnummer
445-6874-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-6874-1-ND - Remsbit (CT)
445-6874-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DEA162450BT-1260B2
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 1,7dB 0603 (metrisk 1608), 4 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DEA162450BT-1260B2 Modeller
Kategori
Filtertyp
Bandpassfilter
Tillverkare
TDK
Införingsförlust
1,7dB
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608), 4 PC-öron
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Frekvens
2,45GHz center
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Bandbredd
100MHz