CNC6P1X7R2A475K250AE
DigiKeys produktnummer
445-181657-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-181657-1-ND - Remsbit (CT)
445-181657-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CNC6P1X7R2A475K250AE
Beskrivning
CAP 1210 X7R 100V 4.7UF 10% 2.50
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CNC6P1X7R2A475K250AE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)