CNC6P1X7R1E226M250AE | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CNC6P1X7R1E226M250AE |
Beskrivning | LOW RESISTANCE SOFT TERMINATION, |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CNC6P1X7R1E226M250AE Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,110" (2,80mm) |