CNC6P1X7R1E226M250AE
DigiKeys produktnummer
445-CNC6P1X7R1E226M250AETR-ND - Remsa och spole (TR)
445-CNC6P1X7R1E226M250AECT-ND - Remsbit (CT)
445-CNC6P1X7R1E226M250AEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CNC6P1X7R1E226M250AE
Beskrivning
LOW RESISTANCE SOFT TERMINATION,
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CNC6P1X7R1E226M250AE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)