CNC5L1X7R1H106K160AE är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 66 991
Datablad
10 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
CNC Series Low-resistance Soft-termination MLCCs
CNC5L1X7R1H106K160AE
DigiKeys produktnummer
445-CNC5L1X7R1H106K160AETR-ND - Remsa och spole (TR)
445-CNC5L1X7R1H106K160AECT-ND - Remsbit (CT)
445-CNC5L1X7R1H106K160AEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CNC5L1X7R1H106K160AE
Beskrivning
CAP CER 10UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)