CNC5L1X7R1E106K160AE
DigiKeys produktnummer
445-CNC5L1X7R1E106K160AETR-ND - Remsa och spole (TR)
445-CNC5L1X7R1E106K160AECT-ND - Remsbit (CT)
445-CNC5L1X7R1E106K160AEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CNC5L1X7R1E106K160AE
Beskrivning
LOW RESISTANCE SOFT TERMINATION,
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CNC5L1X7R1E106K160AE Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)