CNA5L1X7R1E106K160AE
DigiKeys produktnummer
445-CNA5L1X7R1E106K160AETR-ND - Remsa och spole (TR)
445-CNA5L1X7R1E106K160AECT-ND - Remsbit (CT)
445-CNA5L1X7R1E106K160AEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CNA5L1X7R1E106K160AE
Beskrivning
AUTOMOTIVE GRADE LOW RESISTANCE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CNA5L1X7R1E106K160AE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)