CLF5030NIT-101M-D
DigiKeys produktnummer
445-174705-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-174705-1-ND - Remsbit (CT)
445-174705-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CLF5030NIT-101M-D
Beskrivning
FIXED IND 100UH 400MA 1.056 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 400 mA Max. 1,056Ohm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CLF5030NIT-101M-D Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
560mA
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,056Ohm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,209" x B 0,197" (5,30 x 5,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)