CKG57KX7R1H475K335JJ
DigiKeys produktnummer
445-10437-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-10437-1-ND - Remsbit (CT)
445-10437-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKG57KX7R1H475K335JJ
Beskrivning
CAP CER 4.7UF 50V X7R SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R SMD, J-Lead
EDA-/CAD-modeller
CKG57KX7R1H475K335JJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Inkapsling/låda
SMD, J-Lead
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,197" (6,00 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,138" (3,50mm)