CKG57KX7R1E226M335JJ
DigiKeys produktnummer
445-10435-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-10435-1-ND - Remsbit (CT)
445-10435-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKG57KX7R1E226M335JJ
Beskrivning
CAP CER 22UF 25V X7R SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKG57KX7R1E226M335JJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
SMD, J-Lead
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,197" (6,00 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,138" (3,50mm)