CKG45KX7R2J104M290JH
DigiKeys produktnummer
445-4093-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-4093-1-ND - Remsbit (CT)
445-4093-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKG45KX7R2J104M290JH
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 630V X7R SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±20% 630V Keramiska kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKG45KX7R2J104M290JH Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
SMD, J-Lead
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,138" (5,00 x 3,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,118" (3,00mm)