CKG45KX7R2J104K290JJ
DigiKeys produktnummer
445-10371-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-10371-1-ND - Remsbit (CT)
445-10371-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKG45KX7R2J104K290JJ
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 630V X7R SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKG45KX7R2J104K290JJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
SMD, J-Lead
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,138" (5,00 x 3,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,118" (3,00mm)