CKG45KX7R1C106K290JH har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 82 095
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
10 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R SMD, J-Lead