CGJ4J3X7R1H474K125AB har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 14 012
Datablad
Similar
TDK
I lager: 1 793
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
0.47 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
CGJ4J3X7R1H474K125AB
DigiKeys produktnummer
445-13372-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-13372-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGJ4J3X7R1H474K125AB
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CGJ4J3X7R1H474K125AB Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)