CGJ2B3X7R1H103K050BB har utgått och tillverkas inte längre.
TDK
I lager: 1 368 295
YAGEO
I lager: 58 767
Datablad
YAGEO
KEMET
KEMET
10000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)