CGA6P1X7R1N106K250AC
DigiKeys produktnummer
445-181658-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-181658-1-ND - Remsbit (CT)
445-181658-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA6P1X7R1N106K250AC
Beskrivning
CAP CER 10UF 75V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 75V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
CGA6P1X7R1N106K250AC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)