CGA5L1X7R1E106K160AC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CGA5L1X7R1E106K160AC |
Beskrivning | CAP CER 10UF 25V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CGA5L1X7R1E106K160AC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,075" (1,90mm) |