CGA5H4X7R2J682M115AA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 250
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 250
Datablad
Similar
I lager: 2 183
Uppgradering
KEMET
I lager: 2 789
6800 pF ±20% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)