CGA4J1X7S1C106K125AE
DigiKeys produktnummer
445-173674-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-173674-1-ND - Remsbit (CT)
445-173674-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA4J1X7S1C106K125AE
Beskrivning
CAP CER 10UF 16V X7S 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7S 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGA4J1X7S1C106K125AE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,059" (1,50mm)