CGA3E1X7R1E105K080AC
DigiKeys produktnummer
445-6931-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-6931-1-ND - Remsbit (CT)
445-6931-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA3E1X7R1E105K080AC
Beskrivning
CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E1X7R1E105K080AC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)