CGA3E1X7R1E105K080AC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CGA3E1X7R1E105K080AC |
Beskrivning | CAP CER 1UF 25V X7R 0603 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CGA3E1X7R1E105K080AC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,035" (0,90mm) |