CGA2B3X7R1V153K050BB | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CGA2B3X7R1V153K050BB |
Beskrivning | CAP CER 0.015UF 35V X7R 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.015 µF ±10% 35V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CGA2B3X7R1V153K050BB Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,022" (0,55mm) |