CGA2B3X7R1H223K050BD
DigiKeys produktnummer
445-9685-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-9685-1-ND - Remsbit (CT)
445-9685-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA2B3X7R1H223K050BD
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V 0402 EPOXY
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGA2B3X7R1H223K050BD Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Epoximonterbar
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)