CGA2B2NP02A331J050BA
DigiKeys produktnummer
CGA2B2NP02A331J050BA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA2B2NP02A331J050BA
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGA2B2NP02A331J050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)