CC45SL3AD181JYVNA
DigiKeys produktnummer
445-CC45SL3AD181JYVNA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC45SL3AD181JYVNA
Beskrivning
CAP CER 180PF 1KV SL RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC45SL3AD181JYVNA Modeller
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög spänning, låg förlustfaktor
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)