C5750X7T2J474K250KE
DigiKeys produktnummer
445-8876-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-8876-1-ND - Remsbit (CT)
445-8876-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C5750X7T2J474K250KE
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 630V X7T 2220
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7T 2220 (metrisk 5750)
EDA-/CAD-modeller
C5750X7T2J474K250KE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)