C3225C0G2J562K160AA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 1 703
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 1 000
Datablad
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
KEMET
5600 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)