C3216NP02J392J085AA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 2 610
Datablad
3900 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)