C3216C0G2J821J085AA
DigiKeys produktnummer
445-4153-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-4153-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216C0G2J821J085AA
Beskrivning
CAP CER 820PF 630V C0G 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
820 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216C0G2J821J085AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)