C3216C0G2J471J085AA
DigiKeys produktnummer
445-2340-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2340-1-ND - Remsbit (CT)
445-2340-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216C0G2J471J085AA
Beskrivning
CAP CER 470PF 630V C0G 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216C0G2J471J085AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)