C3216C0G1H333K085AA
DigiKeys produktnummer
445-14603-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-14603-1-ND - Remsbit (CT)
445-14603-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216C0G1H333K085AA
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 50V C0G 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3216C0G1H333K085AA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Inte för nya designer
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)