C1608C0G2E151J080AA
DigiKeys produktnummer
445-2315-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2315-1-ND - Remsbit (CT)
445-2315-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1608C0G2E151J080AA
Beskrivning
CAP CER 150PF 250V C0G 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
C1608C0G2E151J080AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)