C1005X7R1H222K050BA
DigiKeys produktnummer
445-1257-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-1257-1-ND - Remsbit (CT)
445-1257-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1005X7R1H222K050BA
Beskrivning
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
C1005X7R1H222K050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)