C1005X7R1E224K050BB är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 61 056
Datablad
Similar
Murata Electronics
I lager: 196 057
Datablad
0.22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)