B84143A0150R105
DigiKeys produktnummer
495-5794-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B84143A0150R105
Beskrivning
LINE FILTER 520/300VAC 150A CHAS
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 150 A 520V, 300VAC 50/60Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B84143A0150R105 Modeller
Kategori
Ström
150 A
Tillverkare
TDK
Frekvens - drift
50/60Hz
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Bulk
Godkännande myndighet
cUR, ENEC, UR
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Filtertyp
Trefas (delta)
Monteringstyp
Chassimontering
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning AC
520V, 300V