B82723A2402N001
DigiKeys produktnummer
495-4398-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B82723A2402N001
Beskrivning
CMC 2.7MH 4A 2LN TH
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.7 mH @ 10 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 4A DCR 60mOhm (typ)
EDA-/CAD-modeller
B82723A2402N001 Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
60mOhm (typ)
Tillverkare
TDK
Märkspänning - AC
250V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Tråg
Godkännande myndighet
ENEC, UR, VDE
Monteringstyp
Genomgående hål
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 1,102" x B 1,063" (28,00 x 27,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,661" (16,80mm)
Induktans @ frekvens
2.7 mH @ 10 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-stift
Strömklassning (max)
4A