B82422T1393J000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
39 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 65 mA Max. 6,4Ohm 2-SMD, J-Lead
B82422T1393J000
DigiKeys produktnummer
B82422T1393J000-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B82422T1393J000
Beskrivning
FIXED IND 39UH 65MA 6.4 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
B82422T1393J000 Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 6,4Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
27 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
16MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
1210 (metrisk 3225)
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)