B72500D0150A060
DigiKeys produktnummer
495-3412-2-ND - Remsa och spole (TR)
495-3412-1-ND - Remsbit (CT)
495-3412-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B72500D0150A060
Beskrivning
VARISTOR 22V 30A 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B72500D0150A060 Modeller
Kategori
Ström - stötpuls
30 A
Kapacitans @ frekvens
160 pF @ 1 MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Max DC-spänning
15 V
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Varistorspänning (min)
22 V