B72225T4421K101 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 379
Datablad
680 V 20 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Radial, box - 3 ledningar
B72225T4421K101
DigiKeys produktnummer
495-3652-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B72225T4421K101
Beskrivning
VARISTOR 680V 20KA RADIAL BOX
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
B72225T4421K101 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - stötpuls
20 kA
Tillverkare
TDK
Energi
700J
Förpackning
Bulk
Kapacitans @ frekvens
630 pF @ 1 kHz
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max AC-spänning
420 V
Egenskaper
Termiskt skyddad
Max DC-spänning
560 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
612 V
Inkapsling/låda
Radial, box - 3 ledningar
Varistorspänning (typisk)
680 V
Basproduktens nummer
Varistorspänning (max)
748 V