B32621A6333J000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
WIMA
I lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensator 400V 630V Polypropylen (PP), metalliserad - stackad Radial
B32621A6333J000
DigiKeys produktnummer
B32621A6333J000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B32621A6333J000
Beskrivning
CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
B32621A6333J000 Modeller
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,512" x B 0,236" (13,00 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
400V
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Märkspänning - DC
630V