B32621A4153J289 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 4 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
KEMET
WIMA
0.015 µF Filmkondensator 200V 400V Polypropylen (PP), metalliserad - stackad Radial
B32621A4153J289
DigiKeys produktnummer
B32621A4153J289-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B32621A4153J289
Beskrivning
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
B32621A4153J289 Modeller
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,512" x B 0,157" (13,00 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerans
±5%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
200V
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Märkspänning - DC
400V