B32522N6224K000
DigiKeys produktnummer
495-76811-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B32522N6224K000
Beskrivning
CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF Filmkondensator 200V 450V Polyester, polyetylentereftalat (PET), metalliserad Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B32522N6224K000 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,709" x B 0,236" (18,00 x 6,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-stift
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
200V
Tillämpningar
Automotive, EMI, RFI-dämpning
Märkspänning - DC
450V