AVR-M1608C270MTAAB
DigiKeys produktnummer
445-2545-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2545-1-ND - Remsbit (CT)
445-2545-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AVR-M1608C270MTAAB
Beskrivning
VARISTOR 27V 2A 0603
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27 V 2 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AVR-M1608C270MTAAB Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - stötpuls
2 A
Tillverkare
TDK
Energi
0,05J
Serie
Antal kretsar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
30 pF @ 1 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
17 V
Grad
Automotive
Varistorspänning (min)
21.6 V
Godkännande
AEC-Q200
Varistorspänning (typisk)
27 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (max)
32.4 V